Przejdź do treści

Regulamin

Regulamin

Regulamin rezerwacji ApartStudio QM1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, osobiście lub mailem.
2. Rezerwacji dokonuje się na osobę lub firmę, która będzie dokonywać płatności. Wymagane pełne dane osoby/firmy składającej rezerwację.
3. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu ustalonej opłaty rezerwacyjnej /przedpłaty/ za pobyt na konto pensjonatu lub w gotówce, przy jednoczesnym wskazaniu okresu rezerwacji.
4. Jednocześnie wpłata zaliczki i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w regulaminie przez osobę/firmę dokonującą rezerwacji.
5. Wpłaty dokonywać można na konto firmowe, przekazem pocztowym lub jako wpłata gotówkowa.
6. Potwierdzenie przelewu lub nadania przekazu pieniężnego należy przesłać na adres mailowy ApartStudia QM, a który stanowić będzie podstawę rezerwacji.
7. Wstępna rezerwacja telefoniczna lub mailowa ważna jest jeden dzień tj. do godz. 20-tej dnia następnego, od zgłoszonej rezerwacji przy jednoczesnym przesłaniu potwierdzenia wpłaty zaliczki.
8. Nie wpłacenie przedpłaty w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
9. Opłaty rezerwacyjnej należy dokonać do 2 dni od momentu dokonania rezerwacji telefonicznej, osobistej lub w innym uzgodnionym terminie.
10. Opłata rezerwacyjna /przedpłata/ jest bezzwrotna, chyba, że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu.
11. Ze względu na specyfikę dojazdu do apartamentu (przylot samolotem na Wyspy Kanaryjskie) dobę hotelową / przyjazd należy ustalić wcześniej z ApartStudiem.


Bank Sabadell IBAN: ES26 0081 0403 3100 0162 1765

Przeżyj Wspaniałe Chwile i Moc Wrażeń!

Poznaj Piękno Teneryfy

Zabukuj swój pobyt już dziś!

Translate »